Kameralı Sohbet

Kameralı Chat Yapılan Siteler
Kameralı Chat Yapılan Siteler

Kameralı Sohbet

Değerli internet kullanıcıları sizlerde internt üzerinden kameralı bir sitede sohbet etmek arkadaşlıklar kurmak ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız sizlere kameralı chat hizmetleri sunan sitemizden biraz bahsetmek istiyoruz.
Web sitemizde sizlerde dilediğiniz zaman 7.24 herhangi bir saat diliminde sitemizde tamamen ücretsi olarak Kameralı Sohbet ederek dilediğiniz il yada ilçeden bir birinden değişik yörelerden yeni inanlarla tanışabilirsiniz sitemizde Gold üyeliksiz,ücretsiz olarak dilediğiniz kadar hiç bir ödeme yapmadan sohbet ederek gerçek insanlarla tanışma olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.
Seslisohbetliyim.com sitesi olarak sizlere sitemizde kendi sesiniz ile sohbet etme imkanları sunmaktayız bu özellik sayesinde sesli sohbet ederek kendinizi çok kolay bir şekilde ifade edebilmeniz mümkün olacaktır bu sayede sitemizde bulunan tüm kullanıcılarımız il kısa sürede tanışma imkanını yakalayacaksınız,sitemizde sesli olarak sohbet ederken tanıştığınız arkadaşlarınız ile dilerseniz Kameralı Sohbet edebilmek için kamera işaretini tıklamanız yeterli olacaktır fakat sitemizde bulunan kullanıcıların hiç biri kamera açma zorunluluğunda değildir dileyen kamerasını açabilir.

Kameralı Sohbet Kuralları

Kameralı Sohbet ederken sizlerden bazı konularda isteklerimiz bulunmaktadır bunlar bizim site kurallarımızdır çünkü bu kurallar sayesinde sitemizde seviye ve huzurlu sohbet edilebilinmesini sağlamaktayız kısaca bu kurallarımızı sıralamak istersek.

 1. Kamera açan kullanıcı kamera karşısında kesinlikle çıplak görüntü veremez
 2. Kamera karşısında alkol alamaz ve uyuşturucu madde kullanamaz
 3. Kameralı Sohbet esnasında Kamera ayarlarının yüzünü göstermesi zorunludur
 4. Kamerada kesinlikle split cam yani video kullanması yasaktır
 5. Hiç bir kullanıcıya kamera açması için ısrar edilemez
 6. Kamerada kesinlikle başka bir site adresi,telfon numarası,skyp adresi,e posta adresi veremez
 7. Kamerada siyasi parti yada ırkçılık ile ilgili görsel resimlerin kullanılması yasaktır
 8. İslam odamızda kamera açılması kesinlikle yasaktır

Tüm bu kurallarımız siz değerli sohbet kullanıcılarımızın sitemizde keyifli ve seviyeli sohbet edebilmeleri için gerekmektedir anlayış ile karşılamanızı umar kurallarımız dışındaki sohbet çizgisine çıkmanız halinde site yönetimi tarafından Kamera engel komutu ile kameralı sohbet yapması engellencektir.

Kameralı chat hizmetlerimiz sayesinde internet üzerinden her geçen gün yeni insanların tanışmalarını ve arkadaşlıklar oluşturmalarını sağlamaktayız şimdiden Sesli Chat Sitemizde sizlere keyifli sohbetler dileriz.

Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat SitesiSesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi arama motorlarında arkadaş arayanların yeni arkadaşlıkla kurmak ve farklı insanlarla tanışmaları amacı ile kullancıkları sitelerin başında gelen en önemli ve en popiler sitelerin başında gelmektedir sesli chat yapan insanlar güven ortamında seviyeli bir sohbet içinde keyifli zaman geçirirler ve bu sayede samimi sohbetler başlar insanlar sesli siteler içinde bir birlerinin seslerini duyabildikleri ve bir birlerini istedikleri anda görebildikleri için kısa sürede bir bilerine olan güvenlerini kazanırlar ve bu sebeblede arkadaş olmaları uzun bir zaman almaz.

Sesli Chat Nasıl Yapılır ?

Sesli Chat Yapmak aslında oldukça basit bir konudur bu konuda sizlere biraz bilgi vermem grekirse öncelikle sesli chat siteleri ararken yapmanız gereken chat yapacağınız sitenin seçimini yaparken dikkatli olmalısınız çünkü sesli chat sitesi ararken arama motorlarında seviyeli bir site seçimi yapmalısınız çünkü seviyeli sohbet ortamında seviyli ve kalıcı arkadaşlar edinirsiniz bu sebeblede seçim yapacağınız site çok önemlidir.

Site seçimini yaptıysanız sesli chat odalarına giriş yapmak için sitenin girişinde bulunan speakychat aktivex dosyasını indirip bilgisayarınıza kurmalısınız çünkü sesli chat yapmak için bu javaya ihtiyacınız var kurulumu otomatik ve kısa süren bi javadır, aktivex kurulumu bittiği anda sesli sohbet odalarına girebilmeniz mümkün olacaktır.

 

İşte Benim Stilim Kim Elendi ?

işte benim sitilim

İşte Benim Stilim Kim Elendi

İzleyicilerin merakla ve tutkuyla seyrettikleri işte benim sitilim programı yine nefesleri kesti,yarışmalacılar arasında geçen tatlı rekabet ve bu rekabet ile izleyicilerin keyif aldıkları sunumlar sayesinde işte benim sitilim izlenme rekorları kırıyor.

Akşamki işte benim itilim programında yine bir konuk vardı ünlü konukları programa davet eden juri üyeleri akşamda Kenan Doğulu ile işte benim sitilimde birlikteydi.

20 Mart Cuma akşamı gerçekleşen eleme gecesinde yine yarışmasının iddialı isimlerinden biri elendi.

Jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı yarışma yine ilginç anlara sahne oldu. Yarışmanın iddialı isimlerin Özden Cerrahoğlu jüriden en düşük puanı aldı. Yaptığı tartışmalarla jüri üyelerinden de tepki alan Özden Cerrahoğlu, jüri üyesi Nur Yerlitaş’ı da isyan ettirdi. Nur Yerlitaş, Cerrahoğlu’na, “Sana 4 veren elim kırılsaydı. Sen elenince mutlu olacağım” diyerek patladı.

 • İŞTE BENİM STİLİM’DE KİM ELENDİ?

  Gecede eleme için en düşük puanı alan Özden Cerrahoğlu oldu. Yarışmacılar da eleme için Çiğdem Çelik’in ismini verdiler. İki isim arasında tercih yapan jüri üyelerinin oylama sonuçları ise şöyle oldu…

  İŞTE BENİM STİLİM OYLAMA SONUÇLARI

 • Ozan Doğulu ‘Çiğdem Çelik’ gitsin dedi.

 • Nur Yerlitaş ‘Özden Cerrahoğlu’ elensin dedi.

 • İvana Sert ‘Özden Cerrahoğlu’ gitsim dedi.

 • Kemal Doğulu ‘Çiğdem Çelik ‘ dedi.

 

Bu oylamaya göre işte benim sitilim programından elenen isim Çiğdem Çelik Oldu

Sesli Siteler

Sesli Siteler

Sesli Siteler denildiği anda aklınıza ne geliyor ?

Sesli siteler aslında internet ortamında bulunan insanların kendilerine arkadaş edinmelerine ve tanıştıkları kişiler ile aynı ortamda birebir sesli olarak iletişim kurmalarına demekteyiz,Sesli olarak iletişim kurmanın nekadar etkili ve önemli olduğunu bilmekteyiz çünkü bir kişi bi konu hakkında anlatım yapacaksa bu konuyu sesli olarak anlatması ile yazılı olarak ifade etmesi arasında çok fark vardır.

Örnek vermek gerekirse İnsanlar yazdıkları romanları bile bir zaman sonra daha iyi anlaşılması için sinema filmi yada dizi filim haline getirerek insanların konuyu daha iyi anlamasına yardımcı olmak isterler çünkü yazılı olarak kişinin kendini ifade etmesi sözlü ifade etmesinden daha zor bir durumdur.

Sesli Site arayan kullanıcılara yönelik olarak açtığımız sitemizde öncelikle Sesli Chat imkanları sunulmakta ve imkanlar tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarımızın hizmetine süresiz olarak verilmektedir,Sesli Chat yanında ise Kameralı Sohbet ederek kullanıcıların bir birlerini görmeleri sağlanmakta ve bu sayede arkadaşlık oluşturan kullanıcıların birbirlerine olan güvenleri yükseltilmektedir.

Sesli Sohbet sitmiz içerinde yapacağınız tüm sohbet ve chat hizmetlerinde yaşayabileceğiniz problem yada sorunlarınızda site yetkililerimizden yardım isteytebilirsiniz sitemizde yapacağınız tüm sohbet aktivitelerinde seviyeli bir sohbet ortamı dışında bir sohbet oluşturmanıza asla izin verilmeyecektir.